Dette er resultater fra Hudik Cup 2014. Se de siste resultatene fra Hudik Cup 2023 her.

IF Team Hudik

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
13060501 fre. 13/06 17:50 fre. 13/06 Team Hudik Arena 1 F12 Plj B IF Team Hudik Röd 4 - 1 Sundsvalls DFF      
13060502 fre. 13/06 18:30 fre. 13/06 Team Hudik Arena 1 F11 Plj A Alnö IF Gul 1 - 2 IF Team Hudik Röd      
13060601 fre. 13/06 18:30 fre. 13/06 Team Hudik Arena 2 F12 Plj D IF Team Hudik Svart 1 - 0 Selånger FK      
13060304 fre. 13/06 19:20 fre. 13/06 Överås A F13 Plj B IF Team Hudik NIK 1 - 4 Alnö IF      
14060600 lør. 14/06 08:00 lør. 14/06 Team Hudik Arena 2 F11 Plj B IF Team Hudik Svart 1 - 3 IFK Timrå Gul      
14061103 lør. 14/06 10:00 lør. 14/06 Glysis A5 2 F12 Plj D IFK Viksjö Vit 1 - 1 IF Team Hudik Svart      
14061203 lør. 14/06 10:00 lør. 14/06 Glysis A5 3 F11 Plj A IFK Viksjö Vit 5 - 2 IF Team Hudik Röd      
14061104 lør. 14/06 10:40 lør. 14/06 Glysis A5 2 F12 Plj B IF Team Hudik Röd 1 - 4 Vendelsö IK      
14060605 lør. 14/06 11:30 lør. 14/06 Team Hudik Arena 2 F11 Plj B Ås IF 1 - 2 IF Team Hudik Svart      
14060205 lør. 14/06 12:20 lør. 14/06 Sparbanken Arena A F13 Plj B Matfors IF 3 - 1 IF Team Hudik NIK      
14060508 lør. 14/06 13:30 lør. 14/06 Team Hudik Arena 1 F11 Plj A IF Team Hudik Röd 4 - 1 IFK Östersund      
14060610 lør. 14/06 15:00 lør. 14/06 Team Hudik Arena 2 F12 Plj D IF Team Hudik Svart 2 - 0 Tierps IF      
14060611 lør. 14/06 15:40 lør. 14/06 Team Hudik Arena 2 F12 Plj B Nidelv IL 0 - 3 IF Team Hudik Röd      
14061106 lør. 14/06 16:20 lør. 14/06 Glysis A5 2 F11 Plj B IF Team Hudik Svart 1 - 4 Älvsjö AIK      
14060310 lør. 14/06 16:40 lør. 14/06 Överås A F13 Plj B Sidsjö-Böle IF 1 - 1 IF Team Hudik NIK      
15060500 søn. 15/06 08:00 søn. 15/06 Team Hudik Arena 1 F12 Slutspel A 1/8 Final IF Team Hudik Röd 2 - 4 Älvsjö AIK Vit      
15060603 søn. 15/06 10:00 søn. 15/06 Team Hudik Arena 2 F12 Slutspel A 1/4 Final IF Team Hudik Svart 2 - 1 Älvsjö AIK Blå      
15060507 søn. 15/06 12:40 søn. 15/06 Team Hudik Arena 1 F12 Slutspel A Semifinale Heffnersklubban BK 1 - 2 IF Team Hudik Svart      
15060508 søn. 15/06 13:20 søn. 15/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel B 1/4 Final IF Team Hudik Röd 2 - 0 Näsvikens IK      
15060307 søn. 15/06 13:50 søn. 15/06 Överås A F13 Slutspel B Semifinale IF Team Hudik NIK 2 - 1 IFK Östersund      
15060509 søn. 15/06 14:00 søn. 15/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel B 1/4 Final IF Team Hudik Svart 4 - 1 Valbo FF      
15061105 søn. 15/06 15:30 søn. 15/06 Glysis A5 2 F12 Slutspel A Finale IF Team Hudik Svart 0 - 2 Vendelsö IK      
15060512 søn. 15/06 16:00 søn. 15/06 Team Hudik Arena 1 F11 Slutspel B Semifinale IF Team Hudik Röd 2 - 3 Ås IF      
15060612 søn. 15/06 16:00 søn. 15/06 Team Hudik Arena 2 F11 Slutspel B Semifinale IF Team Hudik Svart 2 - 3 IFK Timrå Vit      
15060210 søn. 15/06 16:20 søn. 15/06 Sparbanken Arena A F13 Slutspel B Finale Sidsjö-Böle IF 0 - 3 IF Team Hudik NIK