List of registered teams

Club Team name Category
Alnö IF Röd Pojkar 12 (födda 2011)
Alnö IF Vit Pojkar 12 (födda 2011)
Alnö IF Flickor 12 (födda 2011)
Alnö IF Röd Flickor 13 (födda 2010)
Alnö IF Svart Flickor 13 (födda 2010)
Alnö IF Vit Flickor 13 (födda 2010)
Alnö IF Röd Flickor 14 (födda 2009)
Alnö IF Vit Flickor 14 (födda 2009)
Alnö IF Flickor 15 (födda 2008)
Arnäs IF Pojkar 15 (födda 2008)
Arnäs IF Flickor 14 (födda 2009)
Bik SK Röd Pojkar 12 (födda 2011)
Bik SK Vit Pojkar 12 (födda 2011)
Bik SK Röd Pojkar 14 (födda 2009)
Bik SK Vit Pojkar 14 (födda 2009)
Bik SK Flickor 13 (födda 2010)
Bik SK Flickor 15 (födda 2008)
Bollnäs GIF/FF Pojkar 15 (födda 2008)
Bollstanäs SK Gul Flickor 13 (födda 2010)
Bollstanäs SK Grön Flickor 13 (födda 2010)
Bondsjöhöjdens IK Flickor 12 (födda 2011)
Danmarks IF Röd Pojkar 13 (födda 2010)
Danmarks IF Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Danmarks IF 1 st vegetarisk och 2 st som inte fläskkött Flickor 13 (födda 2010)
Delsbo IF Pojkar 10 (födda 2013)
Delsbo IF Pojkar 13 (födda 2010)
Delsbo IF Flickor 14 (födda 2009)
Djurgårdens IF Pojkar 14 (födda 2009)
Enångers IK Pojkar 11 (födda 2012)
Enångers IK Pojkar 14 (födda 2009)
Essviks AIF Pojkar 10 (födda 2013)
FK Bålsta Pojkar 13 (födda 2010)
Forsa IF Pojkar 10 (födda 2013)
Forsa IF Pojkar 11 (födda 2012)
Forsa IF Pojkar 14 (födda 2009)
Gefle IF Blå Pojkar 15 (födda 2008)
Gefle IF Vit Pojkar 15 (födda 2008)
Gefle IF Flickor 13 (födda 2010)
Gefle IF FF Flickor 14 (födda 2009)
Hagaströms SK Pojkar 13 (födda 2010)
Hammarby IF Pojkar 13 (födda 2010)
Håbo FF Pojkar 14 (födda 2009)
Härnösands SK Flickor 15 (födda 2008)
Högs SK Pojkar 12 (födda 2011)
Högs SK Vit Flickor 14 (födda 2009)
Högs SK Röd Flickor 14 (födda 2009)
IFK Gnarp Pojkar 13 (födda 2010)
IFK Lidingö FK F11A Flickor 13 (födda 2010)
IFK Timrå Vit Pojkar 12 (födda 2011)
IFK Timrå Blå Pojkar 12 (födda 2011)
IFK Östersund P09Z Pojkar 14 (födda 2009)
Knarrbacken FC Pojkar 13 (födda 2010)
Kovlands IF Pojkar 11 (födda 2012)
Kovlands IF Vit Flickor 12 (födda 2011)
Kovlands IF Blå Flickor 12 (födda 2011)
Ljusdals IF Pojkar 14 (födda 2009)
Ljusdals IF Flickor 14 (födda 2009)
Ljusne AIK FF Pojkar 15 (födda 2008)
Lucksta IF Pojkar 12 (födda 2011)
Lucksta IF Flickor 12 (födda 2011)
Matfors IF Pojkar 12 (födda 2011)
Matfors IF Pojkar 13 (födda 2010)
Matfors IF Flickor 13 (födda 2010)
Mälarhöjden/Hägerstens FF Vit Flickor 14 (födda 2009)
Norrala IF Pojkar 9 (födda 2014)
Norrala IF Pojkar 10 (födda 2013)
Norrala IF Pojkar 11 (födda 2012)
Norrala IF Pojkar 12 (födda 2011)
Norrala IF Pojkar 13 (födda 2010)
Norrala IF Flickor 10 (födda 2013)
Norrala IF Flickor 12 (födda 2011)
Norrala IF Flickor 14 (födda 2009)
Näsvikens IK Pojkar 8 (födda 2015)
Näsvikens IK Pojkar 12 (födda 2011)
Ope IF Flickor 13 (födda 2010)
Ope IF Flickor 14 (födda 2009)
Ope IF Flickor 15 (födda 2008)
Sandvikens IF Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Sandvikens IF Röd Pojkar 13 (födda 2010)
Selånger FK Flickor 14 (födda 2009)
Selånger SK Blå Pojkar 11 (födda 2012)
Selånger SK Röd Pojkar 11 (födda 2012)
Selånger SK Vinröd Pojkar 13 (födda 2010)
Selånger SK Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Selånger SK Röd Pojkar 14 (födda 2009)
Selånger SK Flickor 13 (födda 2010)
Sidsjö-Böle IF Grön Pojkar 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Vit Pojkar 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Flickor 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Flickor 11 (födda 2012)
Sidsjö-Böle IF Flickor 14 (födda 2009)
Sollentuna FK Svart Pojkar 13 (födda 2010)
Sollentuna FK Röd Pojkar 13 (födda 2010)
Sollentuna FK Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Sollentuna FK Töjnan Pojkar 13 (födda 2010)
Sollentuna FK Töjnan Pojkar 13 (födda 2010)
Strands IF Röd Pojkar 8 (födda 2015)
Strands IF Svart Pojkar 8 (födda 2015)
Strands IF Vit Pojkar 8 (födda 2015)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 9 (födda 2014)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 9 (födda 2014)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 9 (födda 2014)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 9 (födda 2014)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 10 (födda 2013)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 10 (födda 2013)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 10 (födda 2013)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 10 (födda 2013)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 11 (födda 2012)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 11 (födda 2012)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 11 (födda 2012)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 11 (födda 2012)
Strands IF Söder/Vit Pojkar 12 (födda 2011)
Strands IF Norr/Svart Pojkar 12 (födda 2011)
Strands IF Söder/Svart Pojkar 12 (födda 2011)
Strands IF Norr/Vit Pojkar 12 (födda 2011)
Strands IF Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Strands IF Svart Pojkar 13 (födda 2010)
Strands IF Röd Pojkar 13 (födda 2010)
Strands IF Vit Pojkar 14 (födda 2009)
Strands IF Svart Pojkar 14 (födda 2009)
Strands IF Röd Pojkar 14 (födda 2009)
Strands IF Vit Pojkar 15 (födda 2008)
Strands IF Svart Pojkar 15 (födda 2008)
Strömsbro IF Pojkar 14 (födda 2009)
Stugsunds IK Pojkar 11 (födda 2012)
Stugsunds IK Pojkar 12 (födda 2011)
Stugsunds IK Pojkar 13 (födda 2010)
Stugsunds IK Pojkar 14 (födda 2009)
Stugsunds IK Flickor 9 (födda 2014)
Stugsunds IK Flickor 10 (födda 2013)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 11 (födda 2012)
Sundsvalls FF Röd Pojkar 11 (födda 2012)
Sundsvalls FF Röd Pojkar 13 (födda 2010)
Sundsvalls FF Blå Pojkar 13 (födda 2010)
Sundsvalls FF Flickor 14 (födda 2009)
Sundsvalls FF Flickor 15 (födda 2008)
Sunnersta AIF Flickor 12 (födda 2011)
Svartviks IF Pojkar 14 (födda 2009)
Söderhamns FF Blå Pojkar 9 (födda 2014)
Söderhamns FF Vit Pojkar 9 (födda 2014)
Team Hudik Svart Flickor 10 (födda 2013)
Team Hudik Vit Flickor 10 (födda 2013)
Team Hudik Röd Flickor 10 (födda 2013)
Team Hudik Röd Flickor 11 (födda 2012)
Team Hudik Vit Flickor 11 (födda 2012)
Team Hudik Röd Flickor 12 (födda 2011)
Team Hudik Svart Flickor 12 (födda 2011)
Team Hudik Vit Flickor 13 (födda 2010)
Team Hudik Röd Flickor 13 (födda 2010)
Team Hudik Flickor 15 (födda 2008)
Täby FK Skarpäng F2010 Flickor 13 (födda 2010)
Ursvik IK Gul Pojkar 11 (födda 2012)
Ursvik IK Vit Pojkar 11 (födda 2012)
Ursvik IK Svart Pojkar 11 (födda 2012)
Vaksala SK Svart Flickor 14 (födda 2009)
Vaksala SK Gul Flickor 14 (födda 2009)
Valbo FF Pojkar 14 (födda 2009)
Valbo FF Flickor 13 (födda 2010)
Vendelsö IK Blå Pojkar 13 (födda 2010)
Vendelsö IK Vit Pojkar 13 (födda 2010)
Åre SLK Pojkar 15 (födda 2008)
Ås IF Pojkar 14 (födda 2009)
Ås IF Flickor 12 (födda 2011)
Ås IF Flickor 14 (födda 2009)
Örby IS Röd Flickor 12 (födda 2011)
Östersunds FK Pojkar 10 (födda 2013)
Östersunds FK Pojkar 11 (födda 2012)
Östersunds FK Pojkar 12 (födda 2011)
Östersunds FK Pojkar 13 (födda 2010)